Rozwiązania

Inwentaryzacja infrastruktury IT

infrastruktura-itInwentaryzacja infrastruktury IT jest rozwiązaniem dla firm oraz instytucji poszukujących sposobu na optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów informatycznych do celów związanych z prowadzoną działalnością.

Czytaj więcej...

Backup stacji roboczych

backup workstationBackup stacji roboczych to kompleksowy zestaw rozwiązań przeznaczonych dla organizacji świadomych wagi i znaczenia danych powstających w ich obrębie, oczekujących możliwie najwyższych standardów ich ochrony, a zwłaszcza poszczególnych urządzeń końcowych pracujących w firmowej sieci.

Czytaj więcej...

Backup i archiwizacja

backupBackup i archiwizacja są dziś jednymi z kluczowych procesów z punktu widzenia zapewnienia ciągłości i efektywności pracy infrastruktury informatycznej współczesnych organizacji.

Czytaj więcej...

Audyt oprogramowania

audyt-oprogramowaniaAudyt oprogramowania jest zespołem czynności służących do optymalizacji wykorzystania licencji na oprogramowanie posiadanych przez firmy i instytucje. Podejmowane działania takie, jak ewidencja licencji na oprogramowanie posiadanych przez firmy i instytucje.

Czytaj więcej...

Rozwiązania informatyczne dla branży ubezpieczeniowej

Rozwiązania informatyczne dla branży ubezpieczeniowejFirma ESKOM jest integratorem rozwiązań informatycznych, specjalizującym się w branży ubezpieczeniowej. Pracownicy ESKOM posiadają bogate doświadczenie przy realizacji projektów w wielu firmach ubezpieczeniowych, zarówno w imieniu dostawcy, jak i klienta.

Czytaj więcej...

Monitoring IT

itKompleksowy monitoring IT jest jedną ze specjalności ESKOM, a jej inżynierowie w toku wielu lat pracy z różnymi rozwiązaniami zdołali wypracować własne, sprawdzone podejście do tego zagadnienia.

Czytaj więcej...