2017-08-27

Przeprowadzka do nowego biura w Warszawie

 

Eskom-Przeprowadzka do nowego biura w Warszawie

 

Już od poniedziałku - 28 sierpnia - możecie odwiedzić nas w naszym nowym biurze. Nowy adres biura ESKOM to ul. Puławska 543, 02-844 Warszawa.

Decyzję o konieczności zmiany biura na większe została podjęta na początku 2017 roku. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi Klientami powiększył się nasz zespół. Nawet w chwili obecnej prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk, a naszym priorytetem zawsze było zapewnienie naszym pracownikom najlepszych warunków pracy. Teraz mamy odpowiednią przestrzeń i kilka salek konferencyjnych, tak by każdemu pracowało się wygodnie.

Nowe biuro to również udogodnienia dla naszych Klientów - jesteśmy nieco bliżej centrum Warszawy, gdzie mieszczą się biura większości naszych Klientów. Teraz łatwiej również umówić się z nami na biznesowy lunch - na parterze naszego biura oraz w jego bliskim otoczeniu znajduje się kilka restauracji.

W najbliższych tygodniach planujemy kilka wydarzeń w naszym nowym biurze - zaglądajcie na nasze Profile w mediach społecznościowych lub bloga - aby być na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że nasz adres rejestrowy nie ulega zmianie. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie.