Program partnerski

banner pl

Miło nam poinformować, że w dniu 13.01.2017 uruchomiliśmy Program Partnerski ESKOM. Chcieliśmy w ten sposób docenić osoby, które polecają nasze usługi. Teraz, dzięki współpracy z nami, każda nowo podpisana umowa z Klientem poleconym przez naszego Partnera skutkuje wypłaceniem przez ESKOM polecającemu wynagrodzenia. Jeżeli umowa dotyczy świadczenia przez ESKOM usług stałych, to wynagrodzenie wypłacane jest co miesiąc - przez cały czas trwania umowy z Klientem!

Partner zarobić może dowolną kwotę, która uzależniona jest od ilości poleconych Klientów oraz wartości umów zawartych między ESKOM a Klientem. Szczegółowe warunki współpracy ustalane są indywidualnie z każdym Partnerem. W przeciwieństwie do wielu innych skomplikowanych programów partnerskich - nasi Partnerzy nie muszą dokładnie znać oferty firmy ESKOM. Wystarczy, że osoba polecająca skontaktuje nas z potencjalnym Klientem lub opowie o jego potrzebach, a nasi przedstawiciele handlowi wraz z polecającym zbudują indywidualnie dopasowaną ofertę, która zostanie następnie przedstawiona Klientowi.
 
Program Partnerski ESKOM skierowany jest zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych. Przystąpienie do programu to minimum formalności - najłatwiej - skontaktować się z Łukaszem Wiśniewskim - koordynatorem programu.


Zacznij już dziś zarabiać na polecaniu naszych usług!