Klienci o nas

Jacek Kowal - administrator sieci w szkole

Jacek Kowal - administrator sieci w szkole

"Instalacja przebiegła natychmiastowo. Odwiedzili nas przedstawiciele ESKOM i w ciągu jednego dnia podłączyli całą infrastrukturę access pointów".

Czytaj więcej...

Hendrikus van Vugt - Członek Zarządu Fresh World

Hendrikus van Vugt - Członek Zarządu Fresh World

 

 

„Dzięki ESKOM mamy dostęp do wykwalifikowanego zespołu IT, który w pełni zajmuje się naszą infrastrukturą informatyczną".

Czytaj więcej...

dr inż Radosław Nielek, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

logo-pjatk

"Potrzebowaliśmy maszyn umożliwiających stworzenie heterogenicznej chmury obliczeniowej, czyli takiej, która łączy kilka różnych architektur w jednym rozwiązaniu".

Czytaj więcej...

Piotr Oniszczuk - Prezes Zarządu - Unilink Cash

unilink cach logo„Współpraca między developerami Unilink Cash i specjalistami naszego partnera zawsze przebiegała sprawnie i bez większych problemów".

Czytaj więcej...

Tomasz Cytlak - IT Manager - Willson & Brown

WB-logo2"ESKOM był dla nas zarówno dostawcą sprzętu, jak i zakontraktowanych usług konsultingowych. Duże doświadczenie i kompetencje konsultantów w zakresie instalacji i konfiguracji platformy sprzętowej HP okazały się kluczowym czynnikiem powodzenia tego projektu".

Czytaj więcej...

Antoni Trylski - IT System Administrator - CRIF

CRIF-o-Eskom"Firma ESKOM przygotowała Proof of Concept migracji 12 letniej infrastruktury OSIG-u na architekturę x64. Dzięki temu zyskaliśmy pewność, że migracja się powiedzie i zmieścimy się w budżecie".

Czytaj więcej...

Robert Dźwigulski - Menedżer ds. Wsparcia Użytkowników - Nordea Polska

Nordea"Największym sukcesem tego projektu była szybkość i sprawność, z jaką udało się nam go przeprowadzić. Wszystko działa praktycznie od pierwszego podejścia, mamy też gwarantowane bardzo dobre wsparcie techniczne".

Czytaj więcej...

Leszek Sikorski - Doradca Zarządu - Dom Maklerski Banku BPS

Dom-Maklerski-Banku-BPS"ESKOM na czas realizacji zamówienia przez fabrykę, wypożyczył nam podobne środowisko do zamówionego. Dzięki temu tuż po podpisaniu umowy rozpoczęliśmy proces wirtualizacji i migracji serwerów".

Czytaj więcej...

Wojciech Marciniak - Dyrektor IT - PZM Autotur

PZM-Logo"Firma ESKOM profesjonalnie podeszła do audytu informatycznego zaczynając od dogłębnego poznania przebiegających procesów w naszej firmie, a zalecenia poaudytowe zawierały również wskazówki odnoszące się do naszych procesów biznesowych".

Czytaj więcej...