HelpDesk / ServiceDesk

Wsparcie techniczne użytkowników podczas wykonywania codziennych obowiązków ma wpływ na szybkość reakcji na niespodziewane zmiany sytuacji. Pracownicy działu Service Desk natychmiast rozwiązują problem, by jak najszybciej przywrócić funkcjonowanie firmy.

 

icon dedykowane wsparcie

Dedykowane wsparcie dla każdego projektu

Dedykowane dla każdego projektu centrum obsługi użytkowników (SPoC) rozwiązuje lub eskaluje żądania, jest też podstawowym punktem komunikacji w celu informowania o stanie oczekujących żądań, przestojach w dostępie do usług i prowadzonych czynnościach serwisowych w środowisku IT.

icon szybka reakcja

Szybka reakcja i wsparcie ekspertów

Praca w modelu 3 linii wsparcia, opierająca się na metodyce ITIL, gwarantuje szybką reakcję na incydent oraz jeśli jest to konieczne, zaangażowanie eksperta w proces rozwiązania.

icon stale doskonalenie

Stałe doskonalenie usługi

Najwyższy poziom obsługi zawdzięczamy doskonaleniu usługi przy wykorzystaniu monitorowania skuteczności zarządzania incydentami, ich raportowaniu do Klienta, badania satysfakcji użytkowników oraz ustawicznemu proponowaniu ulepszeń całego procesu.

icon bez przerwy

Bez przerwy, cały rok

Zarządzanie incydentami w trybie 24/7/365 zapewnia, że przywrócenie usługi IT odbiorcom nastąpi tak szybko jak to możliwe, zapewnia również minimalizowanie wpływu na biznes.

icon usuwanieproblemu

Usuwanie problemu u podstawy

Proaktywne zarządzanie problemami prewencyjnie zapobiega powstawaniu incydentów oraz zabezpiecza przed ponownym pojawieniem się incydentów z tą samą przyczyną.


Wraz z wdrożeniem wybranych usług z katalogu przewidujemy specjalne wsparcie powdrożeniowe, gwarantując tym samym stabilność infrastruktury i jej komponentów, w konsekwencji utrzymując ciągłość biznesową.

Komunikacja pomiędzy użytkownikami a Service Desk odbywa się poprzez następujące kanały komunikacji:

  • Dedykowany numer telefonu
  • Poczta elektroniczna
  • System zgłaszania poprzez www

Korzyści

icon satysfakcja

Większa satysfakcja użytkowników

Usługi realizowane są przez starannie dobranych specjalistów, posiadających kompetencje weryfikowane przez nasz outsourcingowy zespół HR

icon produktywnosc Zwiększona produktywność pracowników

Zwiększona koncentracja oraz proaktywne podejście do dostarczenia usług, zmniejszony negatywny wpływ na biznes

icon dostepnosc

Zwiększona dostępność

Jeden punkt kontaktu, komunikacji oraz informacji przyczyniają się do lepszej jakości oraz szybszego reagowania na prośby Klienta i użytkownika

icon zarzadzanie

Lepsze zarządzanie i kontrola infrastruktury

Lepsze wykorzystanie zasobów wsparcia IT

Zadania projektowe

Dysponujemy wiedzą i zasobami pozwalającymi na zaprojektowanie i realizację zadań związanych z infrastrukturą IT. Szerokie portfolio firm współpracujących pozwala realizować kompleksowo wszelkie zlecenia związane z rozpoczęciem, modernizacją czy przeniesieniem działalności. Każde zadanie projektowe jest dokładnie planowane i koordynowane przez doświadczonego Kierownika Projektu, który jest dla Klienta jednym punktem kontaktu i posiada pełną wiedzę dotyczącą zaawansowania prac i statusu poszczególnych czynności.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

icon 150 certyfikató150+ certyfikatów inżynierskichicon 23 partnerstwa23 partnerstwa technologiczneicon 15 lat15+ lat doświadczenia

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z opiekunami usługi!

Zadzwoń: +48 22 486 36 63
Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddzwonimy do Ciebie: Telefon Bezpłatna konsultacja Konsultacja