2016-12-08

ESKOM liderem ekspansji 2016 wg Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ)

 

nagrodzeni przez PAIiIZ2016-002


Nagroda w kategorii "Dynamika Ekspansji" przyznawana jest za sukcesy odnoszone poza granicami Polski. Statuetkę z rąk Dyrektor Departamentu Polityki Inwestycyjnej w Ministerstwie Rozwoju, Pani Grażyny Ciurzyńskiej, odebrał Prezes Spółki ESKOM, Sebastian Niklewicz. Pytany o receptę na zagraniczny sukces, odpowiada wprost: "W branży opartej na relacjach najbardziej liczy się kontakt bezpośredni. W internecie nie da się przedstawić indywidualnego podejścia do klienta oraz inżynierskich standardów, które szlifujemy w Polsce od kilkunastu lat. Trzeba być na miejscu i rozmawiać bezpośrednio z ludźmi. Właśnie dlatego powstał oddział w ścisłym centrum Londynu".

ESKOM specjalizuje się w dostarczaniu infrastruktury i zapewnieniu bezpieczeństwa IT. Oddział w Londynie działa zaledwie kilka miesięcy, ale tempo nawiązywania relacji biznesowych, również poprzez uruchomiony niedawno Program Partnerski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zyskało aprobatę jury konkursu.

Laureatami tegorocznej gali, obok ESKOM, były m.in. firmy LG Chem, Mercedes-Benz, 3M Poland. Świąteczno-noworoczna gala PAIiIZ, połączona z podsumowaniem roku 2016, odbyła się 6 grudnia w Hotelu Regent Warsaw w Warszawie.