Partnerzy projektowi i organizacje

partner-projectsPartnerzy projektowi i organizacje ESKOM tworzą starannie wyselekcjonowane grono podmiotów polskich i zagranicznych, których zasoby są wykorzystywane do sprawnego przeprowadzenia poszczególnych projektów na rzecz Klientów firmy. Kluczowymi kryteriami stojącymi za ich wyborem są kompetencje, niezawodność i doświadczenie w poszczególnych dziedzinach niezbędnych do realizacji zadania.

ATM

atmATM S.A. jest operatorem telekomunikacyjnym i liderem usług kolokacji w Polsce oraz jednym z czołowych operatorów centrów danych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj więcej...

Cloud 28+

Cloud-28ESKOM jest partnerem projektu Cloud28+, budowanego z inicjatywy HPE zrzeszenia zaufanych dostawców usług informatycznych w chmurze, stworzonego w celu wymiany doświadczeń, poszukiwania optymalnego partnera do realizacji planowanych projektów.

Czytaj więcej...

Global Point

globalpointGlobal Point LLC jest wiodącym dostawcą informatycznych usług sieciowych oraz rozwiązań technologicznych dla biznesu na obszarze aglomeracji chicagowskiej.

Czytaj więcej...

PBlink

logo for members PL 500x241pxPolish Business Link to organizacja członkowska oraz portal biznesowy, których celem jest integracja właścicieli firm, dyrektorów oraz start-upów działających w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

Pro Progressio

logo proprogressio2Pro Progressio, to jedyna w Polsce organizacja kompleksowo zajmująca się rozwojem branży outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu.

Czytaj więcej...