Kaminario

Kaminario-logoESKOM jest partnerem firmy Kaminario, producenta macierzy all-flash. Organizacja ta została założona w 2008 jako start-up i od początku dynamicznie się rozwija.

Celem Kaminario jest zredefiniowanie centrów danych, poprzez produkt posiadający unikatowe funkcjonalności i pozwalający odnieść sukces tu i teraz, przy zachowaniu zgodności z przyszłymi rozwiązaniami. Potwierdzeniem dążenia do realizacji wyznaczonego celu jest m.in. zaklasyfikowanie Kaminario przez Gartnera w kwadracie Wizjonerów dla rozwiązań macierzowych opartych na dyskach SSD.

Głównym produktem Kaminario jest macierz K2: pozwalająca na skalowanie w pionie i poziomie w zależności od potrzeb i oczekiwań w aspekcie wydajności i pojemności, zapewniająca wysokie współczynniki deduplikacji i kompresji danych przy zachowaniu wysokiej dostępności, natywnie wspierająca replikację dla lepszego zabezpieczenia danych oraz posiadająca zgodny z RESTful API i prosty w obsłudze interfejs zarządzający. Sprawia to, iż macierz K2 jest idealnym rozwiązaniem pod bazy danych, VDI, wirtualizację czy infrastrukturę SaaS.


Pełen katalog produktów wraz z przykładowymi zastosowaniami zaprezentowany jest na stronie http://kaminario.com/

Opracowano na podstawie materiałów udostępnionych przez Kaminario.

 

Zobacz również

Partnerzy