HPE StoreOnce

hpe platinum 2018

HPE StoreOnce - optymalny backup dyskowy z deduplikacją

pdfIkona

HPE StoreOnce to rozwiązanie przygotowane przez HPE w celu lepszej i wydajniejszej ochrony firmowych danych. Ich bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem, ale w miarę przyrostu informacji, służące temu systemy stają się coraz bardziej złożone i kosztowne w utrzymaniu.

Dotyczy to zwłaszcza środowisk rozproszonych, gdzie obecnie standardem jest backup dyskowy z deduplikacją. Jednak, nawet przy jej stosowaniu, nierzadko mamy do czynienia z sytuacją, gdy ochrona na odpowiednim poziomie zaczyna skutkować ograniczeniem płynności funkcjonowania.

Poszukiwanie kompromisu między tymi dwoma czynnikami przestaje być konieczne, gdy wkracza technologia HPE StoreOnce, wynosząca deduplikację na zupełnie nowy poziom - ograniczając nawet o 95 proc. ilość danych potrzebnych do przechowywania kopii zapasowych. Firmowy backup ogranicza tym samym swoje rozmiary, a jednocześnie jego tworzenie nie będzie kolidowało z zapewnieniem wydajnego odczytu.

HPE StoreOnce Backup a efektywna ochrona danych

Deduplikacja w systemach HPE StoreOnce opiera się na jednym algorytmie, który potrafi objąć zarówno programowe, jak i sprzętowe elementy służące ochronie firmowych danych. Płynna integracja z różnymi platformami umożliwia sprawną pracę w sieciach pamięci masowej (SAN) oraz środowiskach wirtualnych. W dodatku HPE StoreOnce jest obecnie jedyną na rynku technologią sfederowaną, co pozwala na wymazywanie duplikatów w dowolnym, wybranym miejscu, a także przemieszczanie skompresowanych danych przy użyciu oprogramowania do tworzenia zapasowych kopii.

HPE StoreOnce Recovery Manager Central (RMC) jest kolejnym krokiem do przyspieszenia procesu zapisu i odczytu backupu oraz automatyzacji całości. HPE StoreOnce RMC łączy w sobie prostotę migawek z niezawodnością i ekonomicznością kopii zapasowych dzięki natywnej integracji systemów HPE 3PAR StoreServ i HPE StoreOnce tworzących kompletne konwergentne rozwiązanie do zabezpieczania danych. Rozwiązanie HPE StoreOnce RMC for VMware umożliwia klientom ochronę dysków maszyn wirtualnych VMware i pamięci masowych z danymi poprzez wykorzystanie migawek spójnych z aplikacjami do szybkiego odzyskiwania danych online. HPE StoreOnce RMC for SQL (RMC-S) pozwala administratorom bazy danych Microsoft SQL planować tworzenie migawek zgodnych z aplikacjami SQL w macierzy 3PAR, tworzyć je i zarządzać nimi.

StoreOnce nowy


Dodatkowym atutem systemów HPE StoreOnce jest ich skalowalna architektura. Jeśli początkowe, rekomendowane pojemności przestają wystarczać to kolejne półki, węzły lub pojemność można dodawać w razie potrzeby. W ofercie HPE znajdują się rozwiązania zarówno dla małych, bądź zdalnych biur terenowych, poprzez średnie centra danych, aż po najbardziej wymagające centra firmowe. Niezależnie od tego, gdzie i w jakiej pojemności będą rozmieszczone poszczególne elementy, będzie można nimi zarządzać i na bieżąco monitorować ich stan za pomocą odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez HPE.

Rodzina HPE StoreOnce

  • Na potrzeby małych lub terenowych biur wybierz urządzenie wirtualne StoreOnce VSA, które umożliwia skalowanie na podstawie licencji w przedziałach 4 TB, 10 TB i 50 TB.
  • StoreOnce 3100 to rozwiązanie oferujące 5,5 TB pojemności użytkowej (8 TB nominalnej) oraz prędkość do 6,4 TB/godz. z użyciem technologii HPE StoreOnce Catalyst.
  • StoreOnce 3520 to skalowalne rozwiązanie oferujące od 7,5 do 15,5 TB pojemności użytkowej (od 12 do 24 TB nominalnej) oraz prędkość do 12,7 TB/godz. z użyciem technologii HPE StoreOnce Catalyst.
  • StoreOnce 3540 to skalowalne rozwiązanie oferujące od 15,5 do 31,5 TB pojemności użytkowej (od 24 do 48 TB nominalnej) oraz prędkość do 12,7 TB/godz. z użyciem technologii HPE StoreOnce Catalyst.
  • StoreOnce 5100 to skalowalne rozwiązanie oferujące od 36 do 216 TB pojemności użytkowej (od 48 do 288 TB nominalnej) oraz prędkość do 26,7 TB/godz. z użyciem technologii HPE StoreOnce Catalyst.
  • StoreOnce 5500, to skalowalne rozwiązanie oferujące od 36 do 864 TB pojemności użytkowej (od 60 do 1120 TB nominalnej) oraz prędkość do 37,7 TB/godz. z użyciem technologii HPE StoreOnce Catalyst.
  • StoreOnce 6600 to skalowalne rozwiązanie oferujące od 72 do 1728 TB pojemności użytkowej (od 120 do 2240 TB nominalnej) oraz prędkość do 184 TB/godz. z użyciem technologii HPE StoreOnce Catalyst.

Elastyczne porty wejścia-wyjścia w StoreOnce 3520, 3540 i 5100 umożliwiają klientom wybranie opcji łączności, które najlepiej spełniają ich potrzeby (10 GbE, 10 GbE-T lub 8 Gb FC).

Elastyczne porty wejścia-wyjścia w StoreOnce 5500 i 6600 umożliwiają klientom wybranie opcji łączności, które najlepiej spełniają ich potrzeby (10 GbE, 8 Gb FC lub 16Gb FC).

Przeczytaj więcej oraz obejrzyj filmy o proponowanych rozwiązaniach

 Eskom-succes-story-StoreOnce

 
Pełen katalog produktów wraz z kodami produktów zaprezentowany jest na stronie http://www.hpe.com

Opracowano na podstawie materiałów udostępnionych przez HPE.