2015-11-30

HP - Hewlett-Packard

ESKOM od początku swojej działalności występuje jako certyfikowany partner HP, a współpraca ta jest kontynuowana także po przemianach, jakie zaszły w obrębie samego koncernu. Począwszy od 1 listopada 2015 r. został on podzielony na dwie niezależne firmy: Hewlett-Packard Enterprise (HPE) oraz HP Inc. (HPI).

Pierwsza z nich, oznaczona nowym logo, skupia swoją działalność na tworzeniu rozwiązań dla przedsiębiorstw (m.in. sprzęt i oprogramowanie dla centrów danych). Z kolei HPI koncentruje się na tworzeniu i sprzedaży produktów konsumenckich, takich jak komputery, laptopy, urządzenia peryferyjne itp.

ESKOM jako partner HP po rozdziale na HPE i HPI

Wysokie poziomy partnerstwa przyznane przez HPE oraz HPI, a także poziom wiedzy i kompetencji nabyty przez lata współpracy pozwalają ESKOM dostarczać swoim Klientom rozwiązania informatyczne spod znaków HPE i HPI oraz ich obsługę na najwyższym poziomie. Niezawodne produkty, sprawdzone oprogramowanie oraz fachowe wsparcie na każdym etapie ich użytkowania, połączone z możliwością negocjacji cen stają się dla Klientów niezwykle istotnym atutem w procesie prowadzenia i rozwoju swojej działalności.

Szczegóły odnośnie poziomu partnerstwa i przyznanych ESKOM specjalizacji można znaleźć w osobnych sekcjach, poświęconych HPE i HPI.

 

hpe-gold hpi