2017-02-06

Główna nagroda w programie Partner Ready HPE!

kongres HPE 2017 - wreczenie


Już po raz kolejny ESKOM uczestniczył w corocznej Konferencji Partnerów HPE - największym wydarzeniu w branży IT. Tym razem wydarzenie odbyło się w Wytwórni, hotelu Double Tree by Hilton, w Łodzi i zgromadziło niemal 170 partnerów. Jak zwykle organizatorzy zadbali o to, by podsumowanie wyników 2016 roku oraz plany na 2017 zostały przedstawione w ciekawej scenografii i oprawie audio wizualnej - motywem przewodnim w tym roku był duch zmian.

Główna nagroda w programie Partner Ready HPE! - statuetka
Podczas konferencji na której ESKOM reprezentowali Robert Głodowski, Ewa Niklewicz, Paweł Piątkowski, Piotr Zakrzewski i Grzegorz Biel, poza prezentacją wyników i planów HPE, odbyła się także ceremonia wręczenia tegorocznych nagród dla partnerów Hewlett Packard Enterprise za 2016 rok. Mimo ogromnej konkurencji - to ESKOM otrzymał nagrodę za największy rozwój!

"Firma HPE nadała nam w 2016 status Platinium Partner, od lat inwestujemy w rozwój naszych kompetencji i stawiamy zawsze na najlepsze na rynku rozwiązania - do takich należą produkty HPE. Podjęliśmy strategiczną decyzję, że chcemy należeć do elity Partnerów HPE, dlatego ta nagroda jest dla nas bardzo ważna i potwierdza, że konsekwentnie realizujemy postawione cele. " - mówi Sebastian Niklewicz, Prezes Zarządu ESKOM.

Reportaż z gali, pełna galeria zdjęć oraz film promujący wydarzenie - dostępne są na http://kongrespartnerowhpe.pl/

kongres HPE 2017 - team eskom