2016-08-16

ESKOM otwiera oddział w Londynie

londyn-eskomESKOM ma przyjemność poinformować o utworzeniu oddziału firmy w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Dzięki temu firma zyska możliwość świadczenia usług IT na rynku brytyjskim przy wykorzystaniu zarówno zasobów lokalnych, jak zlokalizowanych w Polsce.

Zarząd spółki jest przy tym przekonany, że wyniki ostatniego referendum nt. wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej stwarzają okazję dla rozwoju działalności związanej z outsourcingiem IT na tamtejszym rynku.

Usługi IT na terenie UK

Uruchomienie londyńskiego oddziału ESKOM ma posłużyć świadczeniu przez firmę usług informatycznych z zakresu administrowania infrastrukturą informatyczną, zapewnianiu bezpieczeństwa przetwarzanych informacji oraz wykorzystywaniu potencjału rozwiązań chmurowych.

Przedsiębiorstwa z terenu poszczególnych krajów Wspólnoty Brytyjskiej będą mogły liczyć nie tylko na zasoby sprzętowe i kadrowe zgromadzone na miejscu, ale również - dzięki pracy zdalnej - korzystać z kompetencji specjalistów działających na terenie Polski. W efekcie potencjalni Klienci zyskują dostęp do usług IT świadczonych na najwyższym, europejskim poziomie przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych na nie nakładów.

Jest to także okazja dla specjalistów pracujących obecnie na terenie Wielkiej Brytanii, którzy rozważają powrót do Polski i mimo zmiany miejsca pobytu,mogą dalej świadczyć pracę na tym terenie, tyle, że w trybie zdalnym.

Adres oddziału:

ESKOM IT Ltd.
78 High Street Colliers Wood
SW19 2BY
London