Elastyczne usługi sieciowe ESKOM

Sieć nadal ma znaczenie. Pozostaje jednym z kluczowych – obok mocy obliczeniowej i pamięci masowej – fundamentów nowoczesnego IT. Wyraźnie zmieniło się jednak podejście biznesu do sieci. Organizacje chcą dzisiaj skupiać się przede wszystkim na swojej podstawowej działalności, a nie zajmować się sieciami. Chcą zapewniać ciągłość biznesu i przyspieszać wzrost, a nie myśleć o warstwach infrastruktury i pakietach.

Poznaj elastyczne usługi sieciowe ESKOM

Pozwolą Ci one kontynuować cyfrową transformację bez obciążeń, jakimi są projektowanie, budowa, modernizacja i bieżące zarządzanie siecią.

Projektowanie sieci WiFi

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu wydajnych i stabilnych sieci WiFi. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszych inżynierów sieciowych, którzy projektowali sieci w skomplikowanych lokalizacjach.

Zarządzanie sieciami i sprzętem

Nasz zespół może przejąć opiekę nad siecią firmą, zapewnić stabilność jej działania, stały monitoring i szybką reakcję na wszelkie awarie. W razie wystąpienia awarii możemy dostarczyć sprzęt zapasowy i szybko przywrócić działanie.

Network as a Service

NaaS to usługa, która w ramach miesięcznego abonamentu zapewnia dowolne wymagane przez oraganizacje parametry sieci WiFi. To ESKOM zajmuje się sprzętem konfiguracją monitoringiem i optymalizacją. Klient może skupić się na biznesie.

Usługi powiązane

Utrzymanie sieci zgodnej z obecnymi trendami bezpieczeństwa i funkcjonalnościami przy stale zmieniających się technologiach

Umożliwienie skalowalności infrastruktury sieciowej poprzez unifikacje rozwiązań

Zapewnienie bezawaryjnej, stabilnej i redundantnej dostępności do zasobów firmy w każdej sytuacji, również przy pracy zdalnej

Współpraca z technologiami szeroko dostępnymi na rynku    

Jesteśmy tu dla Ciebie. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów.

Oddzwonimy do Ciebie:

Proces uruchomienia usługi

1

Zebranie pierwszych informacji o potrzebach klienta2

Wizja lokalna3

Analiza konfiguracji4

Przygotowanie wdrożenia usługi zarządzania sieciami5

Przedstawienie planu wdrożenia i wspólna analiza z klientem6

Wdrożenie7

Utrzymanie, monitorowanie i optymalizowanie kosztoweDlaczego warto wybrać Elastyczne usługi sieciowe od ESKOM?

Jesteśmy Aruba Platinium Partner
certyfikowani-inzynierowie
Certfikowani inżynierowie
Dostęp do wiedzy i wsparcia
Przeprowadzone projekty wdrozenia i utrzymania sieci