Bezpieczeństwo informacji i przetwarzanie danych osobowych

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji i ochroną danych osobowych to zespół działań, poczynając od opracowania polityk i procedur, które wyznaczają sposób postępowania, poprzez zdefiniowanie i implementację standardów zabezpieczeń, aż do kształtowania postaw i zachowań w Organizacji. Celem jest minimalizacja ryzyka - w szczególności utraty lub kradzieży danych. Stawką jest wygrana w wyścigu - coraz lepsze zabezpieczenia kontra coraz lepsze włamania... Wyścig jest coraz szybszy, a wygrywają najlepsi. Dlatego warto skorzystać z ekspertyzy ESKOM.

Jak zwiększyć bezpieczeństwo informacji i danych osobowych?

icon audyt rodo

Audyt RODO

Sprawdzimy aktualny stan przygotowań, przedstawimy rekomendacje, wdrożymy opartą o analizę ryzyka i wymaganą przepisami prawa dokumentację, a następnie przeszkolimy pracowników Twojej Organizacji (proponujemy łatwy do zaimplementowania, szybki w realizacji i efektywny w praktyce e-learning).

Czytaj więcej ...

icon ISP

Wdrożenie Polityki Bezpieczeństwa
Informacji (Information Security Policy)

Opracujemy i zaimplementujemy zgodną zarówno z przepisami prawa jak i wymaganiami normy ISO/IEC 27001 oraz dobrymi praktykami dokumentację w zakresie bezpieczeństwa informacji (w szczególności dotyczy to polityki haseł, kontroli dostępu, archiwizacji danych, instrukcji postępowania w przypadku sytuacji naruszenia bezpieczeństwa itp.).

Czytaj więcej ...

icon testy socjotechniczne

Testy socjotechniczne

Sprawdzimy podatność Twojej Organizacji na ataki wykorzystujące techniki socjotechniczne. Szacuje się, że takie ataki stanowią obecnie większość wśród metod stosowanych przez hackerów - są najtańsze, najprostsze i najbardziej skuteczne. Wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii społecznej jaki i technologii informatycznych, wskażemy obszary wymagające poprawy bezpieczeństwa i procedur.

Czytaj więcej ...

icon IOD

Usługa Inspektora Ochrony Danych IOD

Zapewniamy bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych przez Twoją Organizację. Usługa IOD skierowana jest zarówno do Organizacji, które zgodnie z przepisami prawa zobligowane są do powołania IOD, jak i do poszukujących działań na rzecz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa informacji.

Czytaj więcej ...

icon BCP

Wdrożenie planu Zachowania Ciągłości
Działania (BCP - Busines Continuity Planning)

Przygotujemy Twoją Organizację na sytuacje kryzysowe, wykorzystując najlepsze praktyki rynkowe i bogate doświadczenie w realizacji usług zarządzania kryzysowego. Przeprowadzimy kompleksową analizę ryzyka i analizę wpływu zdarzeń na działania biznesowe, a następnie opracujemy szczegółowe scenariusze działań.

Czytaj więcej ...

Co zyskujesz zlecając nam powyższe usługi?

icon 24h

Opieka serwisowa 24h na dobę,
7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Nasi inżynierowie czuwają nad infrastrukturą i procesami IT Twojej Organizacji, umożliwiając zachowanie stabilności i ciągłości pracy infrastruktury sieciowej, minimalizując czas przestoju w przypadku awarii, zapewniając szybką diagnozę i rozwiązanie problemu.

value 02

Kontrola nad budżetem,
oszczędność czasu i zasobów

Oszczędzasz pieniądze i czas poświęcony na rekrutację wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Masz pełną kontrolę nad budżetem - precyzyjnie wycenioną usługę realizują nasi specjaliści.

icon target

Niezależna ocena ekspercka,
obiektywne rekomendacje

Korzystając z usług podmiotu niezależnego od Twojej organizacji, masz pewność, że wnioski oraz rekomendacje przedstawione w naszych raportach dają obiektywny pogląd na stan bezpieczeństwa Twojej firmy.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

icon 150 certyfikatoow150+ certyfikatów inżynierskichicon 23 partnerstwa23 partnerstwa technologiczneicon 15 lat15+ lat doświadczenia

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z opiekunami usługi!

Zadzwoń: +48 22 486 36 63
Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddzwonimy do Ciebie: Telefon Bezpłatna konsultacja Konsultacja