Sage Symfonia - oprogramowanie dla biznesu

SAGE-partner-2

Sage Symfonia jest cenioną rodziną oprogramowania wspierającego m. in. zarządzanie zasobami organizacji oraz prawidłowe prowadzenie spraw związanych z jej finansami i księgowością. ESKOM, jako wieloletni partner Sage, poza dostarczeniem licencji jest w stanie sprawnie i skutecznie przeprowadzić wdrożenie systemu Symfonia oraz szkolenie z jego obsługi - wszystko z uwzględnieniem specyfiki działalności oraz indywidualnych potrzeb biznesowych Klienta.

Oprogramowanie Sage w ofercie ESKOM

Sage Symfonia to obecnie dość zróżnicowane oprogramowanie, a portfel produktów Sage pozwala wybrać rozwiązanie adekwatne zarówno do rodzaju prowadzonego biznesu, jak też wyzwań związanych z usprawnieniem jego zarządzania. Do produktów w ofercie ESKOM zaliczają się obecnie:

Symfonia ERP - oprogramowanie typu ERP (Enterprise Resource Planning). Jest to rozwiązanie systemowe umożliwiające kompleksowe zarządzanie działalnością przedsiębiorstwa, łatwo integrując jej poszczególne obszary. Spajając pochodzące z nich informacje, pozwala na pełen wgląd w kondycję finansową przedsiębiorstwa. W połączeniu z łatwością generowania raportów i opracowywania analiz, daje wiedzę umożliwiającą optymalne wykorzystywanie zasobów organizacji. Możliwości związane z uporządkowywaniem i automatyzacją pracy pozwolą kadrze menadżerskiej skupić więcej uwagi na tym, co najważniejsze - na rozwoju działalności.

Symfonia - konfigurowalne oprogramowanie przeznaczone do obsługi konkretnych obszarów działalności organizacji. W tej rodzinie produktów Sage można wyróżnić:

  • Sage Symfonia Finanse i Księgowość - umożliwia intuicyjną obsługę spraw związanych z księgowością firmy, efektywnie wspierając ciągłą kontrolę relacji między bieżącymi należnościami i zobowiązaniami. Dostęp do niezbędnych informacji będzie zawsze błyskawiczny.
  • Sage Symfonia Kadry i Płace - rozwiązanie wspierające politykę kadrowo-płacową firmy, jednocześnie gwarantując jej zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. Szereg zabezpieczeń zapewnia poufność danych, a także umożliwia obsługiwanie rozliczeń z instytucjami US i ZUS.
  • Sage Symfonia Handel - ułatwia pełną kontrolę nad procesami sprzedaży i stanem zasobów magazynowych. Umożliwia elastyczną politykę sprzedaży, a niewątpliwym ułatwieniem pracy jest obsługa płatności elektronicznych i współpraca z bankami w tym zakresie.

symfonia-technologie


Pełen katalog produktów wraz z kodami produktów zaprezentowany jest na stronie http://www.sage.com.pl

Opracowano na podstawie materiałów udostępnionych przez Sage.

Zobacz również

Usługi IT

Rozwiązania

Partnerzy