2016-10-03

ESKOM staje się członkiem London Chamber of Commerce and Industry

LCCI-Logo

Brytyjska spółka ESKOM została przyjęta do grona przedsiębiorców zrzeszonych w London Chamber of Commerce and Industry (LCCI).

Członkostwo w tej organizacji jest związane z planami rozwoju oddziału nad Tamizą, który dzięki temu zyskuje nie tylko lepsze rozeznanie we własnym otoczeniu biznesowym, lecz także sposobność dotarcia z informacją o ofercie do znacznie szerszego grona potencjalnie zainteresowanych.

Charakterystyka LCCI

LCCI jest największym niezależnym zrzeszeniem przedsiębiorców w Londynie, działającym analogicznie do polskich izb przemysłowo-handlowych. Reprezentuje interesy tysięcy działających w nim firm, pomagając im w zwiększeniu potencjału rozwojowego oraz wyszukiwaniu biznesowych okazji.

Swoją misję Izba realizuje m.in. organizując liczne i częste (ponad 200 rocznie) spotkania typu B2B (business-to-business), wspieranie swoich członków przez doradztwo prawne i personalne oraz organizowanie międzynarodowych misji handlowych.

Londyński oddział ESKOM powstał z myślą o świadczeniu usług informatycznych na rynku brytyjskim, a w szczególności tych z zakresu administrowania i zabezpieczania informacji oraz wykorzystujących rozwiązania chmurowe.